Serwis

Prowadzimy serwis sprzętu ogrodowego, leśnego, budowlanego. Zajmujemy się naprawą gwarancyjna i pogwarancyjną większości firm, które oferują swoje urządzania na polskim rynku. Dzięki kilkunastoletniemu doświadczeniu w branży oferujemy Państwu profesjonalny serwis, który jest w stanie poradzić sobie praktycznie z każdą usterką.

 

Naprawiamy m.in.; Kosiarki spalinowe i elektryczne, Pilarki spalinowe i elektryczne, Kosy, Wykaszarki, Traktorki ogrodowe, Glebogryzarki, Wertykulatory, Dmuchawy do liści, Nożyce do żywopłotu, Odśnieżarki, Opryskiwacze, Rębaki do drewna, Rozdrabniacze do gałęzi, Zamiatarki, Myjki ciśnieniowe, Zagęszczarki, Skoczki, Przecinarki do betonu, Stopy, Wiertnice, Nagrzewnice spalinowe, Wiertarki, Młoty wyburzeniowe, Młoty udarowe, Szlifierki, Elektronarzędzia, itp.

Ostrzymy także: 
- piły tarczowe ( widiowe i zwykłe ) 
- tarcze tnące ( widiowe i zwykłe ) 
- nożyce do żywopłotu 
- łańcuchy do pilarek 
- noże do kosiarek 

Zajmujemy się naprawą i regeneracją przekładni Hydrostatycznych firmy Hydro-Gear i Tuff Torq, które są montowane w większości sprzedawanych traktorkach ogrodowych na polskim rynku. Przeprowadzamy: przeglądy, naprawy i kapitalne remonty skrzyń wyżej wymienionych producentów. 
Jeśli masz przekładnie innego producenta zadzwoń postaramy się pomóc. 

Wykonujemy naprawy gwarancyjne firm:
BRIGGS&STRATON, MURRAY, AL-KO, SOLO, OLEO-MAC, ARIENS, VICTUS, KRYSIAK, HAND, FAWORYT, TEXAS, GARLAND, LIDER, GRASS, LONCIN, KAWASAKI, ALPINA, GLOBAL GARDEN PRODUCTS, CASTELGARDEN, STIGA, SOLO BY AL-KO, MTD, WOLF GARTEN, CUB CADET, POWER PERFORMANCE, ECHO, SHINDAIWA.

Pomagamy także w transporcie sprzętu do serwisu

!!! Posiadamy własny transport !!!